Крок 2. Встановлення нового лазерного пристрою 2 в 1
Після цього надіньте лазерний лазерний приціл 2 в 1 на держатель. Ця операція також не потребує спеціального інструменту. Лазерний приціл 2 в 1 фіксується за допомогою виступа і за рахунок своєї геометрії займає правильне положення на бензопилі STIHL.
Завдяки лазерному пристрою STIHL 2 в 1 Ви легко раозпиляєте дерево на короткі частини без попередніх трудомістких вимірювань.

Як працює лазерний пристрій для поперечного розпилювання?
- Покладіть бензопилу на рівну основу й встановіть необхідну відстань надпилу (від 25 до 100 см, але не більше 150 см), обертаючи лазер.
- Запустіть бензопилу, стежте, щоб вона розташовувалася під прямим кутом до дерева в горизонтальній і вертикальній площині. Лазерний промінь повинен падати на правий кінець стовбура дерева, як показано на малюнку вгорі.
- Відпиляйте потрібну частину стовбура за розміром за допомогою бензопили.
- Решту частин відміряйте й відпиляйте аналогічним чином.
Вказівник напрямку падіння

З новим лазерним пристроєм 2 в 1 визначати напрямок падіння дерева стало значно простіше. Проектований на землю лазерний промінь ефективно визначає і показує напрямок падіння дерева.
1. Визначення напрямку падіння
Перед тим, як звалювати дерево, необхідно точно визначити напрямок його падіння. З новим лазерним пристроєм 2 в 1 це можна легко й просто зробити за допомогою лазерного променя.
2. Виконання підпилу дерева
Після цього зробіть підпил дерева. Для цього відповідним чином розташуйте бензопилу STIHL. Зробіть перший пропил у горизонтальному напрямку, а другий - під кутом до першого. Пропили мають сходитись приблизно на 1/3 товщини стовбура.
3. Виконання основного розпилу
На останньому етапі виконайте основне ропилювання в стовбурі. При цьому дерево не спилюється повністю, а залишається недопил. В подальшому цей недопил буде виконувати функцію «шарніра», що забезпечуватиме падіння дерева в правильному напрямку.